Absolwenci LOB
Kolejni absolwenci LOB, rocznik 2023 odwiedzają nas, każde takie spotkanie niesie dużo radości i mnóstwo wspomnień. Rozmawialiśmy o tym, co było, jak sytuacja...
Studia chemiczne Ukończyłam na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej. Jestem również absolwentką dwuletniego Studium Pedagogicznego przy tejże Uczelni.
Doświadczenie:
Jestem pracownikiem Katedry/Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej a także nauczycielem chemii w Liceum Ogólnokształcącym w Boguchwale.
Posiadam doświadczenie w pracy dydaktycznej na różnych etapach kształcenia. Od wielu lat pracuję z licealistami, przygotowując kolejne roczniki do osiągania jak najlepszych wyników na maturze.
Dużą przyjemność i satysfakcję daje mi praca ze szczególnie uzdolnioną młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych woj. podkarpackiego w ramach projektów edukacyjnych realizowanych przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej.
Ponadto, będąc członkiem Okręgowej Olimpiady Chemicznej dla szkół ponadgimnazjalnych, biorę czynny udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu Olimpiady na szczeblu okręgowym.
Lubię pracę z młodzieżą. Jako nauczyciel chemii chciałabym zainteresować młodzież swoim przedmiotem, prowadząc zajęcia nie tylko w sposób tradycyjny czyli w formie wykładu lecz również praktycznie – doświadczalnie. Współpracując z Wydziałem Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej mamy możliwość pracować w pełni wyposażonych pracowniach dydaktycznych.
Zamierzenia:
Świat nauk przyrodniczych jest moją pasją i lubię pracować z młodzieżą. Jako doświadczony chemik, chciałabym pobudzić młodych ludzi do twórczego, logicznego myślenia, odkrywania uzdolnień i rozwijania zainteresowań chemią. Chcę nie tylko przekazywać wiedzę, lecz konsultować i diagnozować a zatem mieć wpływ na tworzenie nowego środowiska nauki opartego na zasadach współdziałania. W pracy szanuję i cenię indywidualizm.
Do zrozumienia chemii potrzebne są zarówno podstawy teoretyczne jak i doświadczenie zdobyte w praktyce. Dlatego też wielką wagę nadaję współpracy z Wydziałem Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej w zakresie możliwości wykonywania doświadczeń w dobrze wyposażonych pracowniach dydaktycznych.
Pozdrawiam!
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. więcej informacji
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.